ام دی اف سه میل خام قیمتی سرسام آور پیدا کرده است

ام دی اف یک محصول چوبی مهندسی شده است که از الیاف چوب فشرده با رزین تشکیل شده است و در حالی که قیمت آن‌ها به دلایل و ویژگی‌های مختلفی بستگی دارد، درب‌های ام دی اف سه میل خام به دلیل ساختار مستحکم و همگن خود که در برابر تاب برداشتن، ترک خوردن و شکافتن مقاومت می‌کنند، بهتر از درب‌های چوبی واقعی برای کاربردهای رنگ‌شده عمل می‌کنند.

زمانی که چوب درخت را به الوار جامد تبدیل می‌کردیم، در ساخت و ساز، هدر دادن یک سوم مواد، که فقط 70 درصد از درخت را به کار می‌بردند، معمول بود و با این حال، یک مرکز تولیدی پیشگام در نیویورک در سال 1966 شروع به استفاده از ضایعات چوب دور ریخته شده برای ساخت اقلام کامپوزیتی و چوب مانند کرد و امروزه حدود 95 درصد از یک درخت مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از این اقلام چوبی تخته فیبر با چگالی متوسط یا ام دی اف است و نجارها با آن یک کالای مقرون به صرفه و مفید برای خانه شما ساخته اند: درب های داخلی ام دی اف.

ام دی اف سه میل خام

درب های داخلی خاک اره و تراشه های درختان که برای ساختن الوار جامد استفاده نشده اند برای ساخت ام دی اف استفاده می شود و برخی از تولیدکنندگان در سال‌های اخیر شروع به استفاده از مواد آلی جایگزین کرده‌اند، مانند گندم و چوب اصلاح‌شده پس از مصرف.

درب ها به گونه ای تکمیل شده اند که سطحی را ارائه دهند که به طور مداوم صاف باشد و اغلب، کل فرآیند ممکن است در چند روز به پایان برسد، و سپس ام دی اف برای اهداف مختلف، به ویژه برای درهای داخلی ام دی اف آماده می شود.

کار با ام دی اف ساده است و بر خلاف چوب، فاقد گره است و سطح آن صاف و بدون لک است و درب‌های داخلی ام‌دی‌اف واقعاً با تضمین صاف و صاف بودن سطح آن‌ها عرضه می‌شوند و رنگ‌آمیزی و پرداخت آن‌ها را ساده می‌کند و به عنوان مثال، استفاده از چوب تقلبی روی درب های داخلی ام دی اف ساده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.